Provider iptv

XTREAM İPTV PLAYER ANDROİD & PC BİLGİSAYAR İPTV PROGRAMI | iptvpaket.net


Xtream iptv Player Android & PC Bilgisayar iPTV Programı | iptvTR.neT

Xtream iptv Player Uygulamalarını tanıtacağım. Öncelıkle Bu Uygulamaları kullanmak için bizim üyemiz olmanıza gerek yok Mevcut bir iptv üyeliğiniz var ise. Servis sağlayıcınızdan Öncelıkle URL : K.adı : Pasword bilgilerini istemeniz gerekmektedir. Xtream iptv PlaYER Android APK Linki : TIKLAİNDİR Uygulamayı indirince Kurun ve Açın Açınca Ekranda K.ADI: URL : ŞİFRE İSTEYECEKTİR ONLARI SERVİS SAĞLAYICINIZDAN ALDIGINIZ BİLGİLERİ GİRİP GİRİŞ YAPA BASINIZ. Hepsi bu kadar Giriş Yapınca Live Olan yer canlı kanalları gösterir. Vod olan film arşivlerini gösterir. Bu uygulamada tavsiye niteliğindedir. Dandık bır uygulama değildir bunu kullanmanızı önerırım aklınızda bulunsun bir çok iptv uygulaması mevcut ama aralarında bu baya ıyı bır konumdadır.

Xtream iptv Player BİLGİSAYAR PC Uygulaması . BU program bilgisayar içindir daha onceden söylediğim gibi ilk önce servıs sağlayıcınızdan URL : K.ADI : ŞİFRE BU kısımları isteyin Lütfen. Ardından Uygulamayı PC UYGULAMASI TIKLA İNDİR ! BU uygulamayı ındırınce açıp kurunuz. xtream iptv player uygulaması kurulunca lütfen çalıştırın. iPTV Servis sağlayıcınızdan Aldıgınız K.adı url ve şifre girerek giriş yapiniz.

Giriş yapınca yukarıdakı gıbı bır ekran acılır ıstedıgınız kategorılere gırıp izleyebılırsınız. Sadece bizim üyemiz olmanıza gerek yok. Herhangı bır iptv üyeliğinizlede giriş yapabilirsiniz. Hayırlısı Olsun hepsi bu kadar yardımcı olabıldıysek ne mutlu bize iptvtr.net yine farkı ortada. Yukarıdaki Uygulamalarda iptv izlemek İsterseniz Lütfen bizden paket alın tüm konularda yardımcı olalım. iptv paketlerımızden 1-3-6-12 Aylık iptv Paketleri alıp hemen izlemeye başlayabilirsiniz. Önce iptv test edip ardından satın almak istersenizde lütfen bizimle iletişim kurun iptv test, iptv deneme ücretsiz olarak. size iptv test ettirelim.

YERLİ VE SAĞLAM İPTV GÜVENCESİ İLE

Para iade garantisi
7/24 Aktif Canlı Destek
Korumalı, Hızlı, En iyi Performans
Havakoşulu ne olursa olsun Korumalı

Kolay Kurulum

Maximum Performans

En iyi şekilde en iyi hizmet ve hız için doğru yerdesiniz.

Kolay Kurulum

Rahat ve kolay kurulum ile dakikalar içinde hazır

Ücretsiz Gizlilik ve Güvenlik

İçiniz tamamen rahat bir şekilde her işlemi yapmaktayız

7/24 Destek

7/24 Destek ile sizlerin her zaman yanınızdayız

Partnerlerimiz

Provider İPTV Güvencesi ile

WordPress

Joomla

Drupal

ZenCart

OpenCart

PrestaShop

SIK SIK SORULAR SORULAR

Tüm cihazlardan sorunsuz bir şekilde izleyebilirsiniz.
Yayınlarda Teknik bir problem olmadıgı sürece bizden kaynaklı donma olmaz. Kotanız Dolduysa IPTV DOnması Normaldir.
Bize whatsapp veya web sitemizdeki canlı destek yerinden talep açarak ulaşabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçin.

İster bizimle ister bizim için çalışmakla ilgileniyor olun, sohbet etmekten her zaman memnuniyet duyarız.
Kaynak İçin: +43681 104 665 37

Bize Ulaşın